Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Sleepy Hollow S01E01 HD

Ichabod Crane eshte ringjallur pas 2 shekujve e gjysem per te zbuluar nje mister qe daton qe ne fillimet e USA tek eterit themelues.

Vjen per ju ky Serial me Titra Shqip teper i bukur ! Nje serial qe ja vlen ta ndiqni.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Sleepy Hollow S01E01 HD
 • Taulant says:
  January 20, 2014 at 9:54 pm

  bubu keni nisur te beheni faqe e madhe ju lumte

 • limi says:
  January 20, 2014 at 10:54 pm

  ju lumt stafi per kete serial te mrekullueshem vertet meritoni levdata per kete pune qe po beni seria e pare me pelqeu tej mase kur do i kemi serit tjera dhe faleminderit me mijra here susksese

 • matildakodra says:
  January 21, 2014 at 7:24 am

  si mund ta shikoj kte film se nuk me hapet

  • Filma says:
   January 21, 2014 at 10:01 am

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! ja ku ke dhe vidoen qe ta shpjegon nese ke akoma probleme http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DqCLO4owvO0

 • ervin tufa says:
  January 21, 2014 at 12:05 pm

  i papar fare
  cilesia xix fare
  titrat super
  thanks stafi
  thanks edhe perkthyesit …Toni -ZH

  • Filma says:
   January 21, 2014 at 12:07 pm

   e dija qe do te pelqente si serial :)! Flm per vlersimin 🙂

 • bimi says:
  January 21, 2014 at 12:40 pm

  jeni gjigand fare po ku e gjetet kete serial tl mrekullueshem ju lumte
  por ju lutem sa me shpejte serit tjera pleaseeeeeeeeeeeeeee

 • koki says:
  January 21, 2014 at 1:02 pm

  opaaaaaa jam adhurues i flakte i serialeve por vertet ky qenka nje big i vertete faleminderit stafit ju lutem serin e radhes

 • Granit says:
  January 21, 2014 at 5:41 pm

  pse nuk po e boni shembull .. 2 episoda te Arrow me i qit te ejte-premte dye pisoda te keti me i qit shtune-diele si faqet tiera ?

  • Filma says:
   January 21, 2014 at 11:47 pm

   Granit flm per sugjerimin por eshte e pamundur sepse episodi i rralles i arrow akoma ska dale ne amerike ne Tv a jo me internet ! Ku ta marr une ta xhiroj skene vet ?

   • lusha says:
    January 24, 2014 at 2:38 am

    ja ku i keni te gjith epizodat e arrow

   • lusha says:
    January 24, 2014 at 9:04 pm

    pse nuk mundem te ju dergoj nje link per te ju ndihmuar rreth shkarkimit te arrow ?!

    • Filma says:
     January 24, 2014 at 9:08 pm

     Prsh Lusha !e editova vete linkun sepose njehet spam ! seriali i arrow e marrim direkte sapo del tani eshte ne perkthim ! flm per ndihmen

     • lusha says:
      January 25, 2014 at 12:28 am

      ok ky eshte webi nese dikush deshiron ta shikoj… kan dal dhe 2 epizoda te rij FLM 🙂

     • Filma says:
      January 25, 2014 at 12:39 am

      webin prandaj ta fshiva dhe par se te thash eshet SPam ! Ka dalur dhe nje episod jo dy dhe ai episot mbreme doli ! kush do ti shikoje pa titra shqip ka vende plot !

 • Agron says:
  January 21, 2014 at 10:07 pm

  Admin nese munesh mem tregu per 1 probelm en PUTLOCKER edh e SOCKSHARE spom bon me kqyr filma “Keni kaluar Limitin per sod po thot” qe nja 2 jav asniher sum ka bo 🙁

  • Filma says:
   January 21, 2014 at 11:46 pm

   Prsh Argron ! Te sugjeroj VitTo nese ke internet normal/te dobet ! i hapet shume shpejt ! nese ke internet te mire nosvideo full HD i nxjerr sikur ta kishe downloduar sepse putlocker & sockshare po kane shume probleme!

 • EviL says:
  January 22, 2014 at 1:22 am

  SeriaL i mrekullueshem eshte dhe ja vlen ta shikojsh, po Ashtu ju Flm shum Juve Stafi i Subtitle.Al.. Jeni 1’shaa….

 • keni says:
  January 22, 2014 at 1:15 pm

  Avash avash po shkoni drejte majes se webeve me filma me titra shqip vetem vazhdoni keshtu se mua per veten time me pelqeni me shume se nga webet tjera

 • koki says:
  January 22, 2014 at 3:36 pm

  pjesen e dyte ju lutem nuk me pritet me shume lus adminin dhe perkthyesin qe ti hedhin sa me shpejte qe te munden serit tjera se 11 seri kishin dale pres mirkuptim nga stafi dhe faleminderit per punen qe beni like nese e hidhni sote ose neser pjesen e dyte

 • beli says:
  January 22, 2014 at 5:28 pm

  Nese mundeni edhe Teen Wolf ish kan mir

 • fabi007 says:
  February 1, 2014 at 12:00 am

  nqfse keni mundesi filloni perktjeni teen wolf dhe beaty and the beast ..se jane seriale shum te bkr qe ja vlejn per tu pa

 • beli says:
  October 22, 2014 at 9:09 pm

  pershendetje, si muj me shkarku episodat nuk bejn linqet
  nesa ka mundesi

  • Filma says:
   October 22, 2014 at 9:12 pm

   Linqet e uptobox i ke ne rregull shkarkoji nga aty !