Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Sleepy Hollow S02E03

Pasi nje grabitje banke shkon keq

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Sleepy Hollow S02E03
 • olsi says:
  October 28, 2014 at 2:52 am

  e paskeni perkthy keq ket pjes figura dhe zeri nuk lidhen me titrat fare

  • Filma says:
   October 29, 2014 at 12:13 am

   nsr do e kesh ne rregull 🙂

 • ronaldo says:
  November 3, 2014 at 3:04 pm

  kur do ti hidhni serite e reja

 • erina says:
  November 4, 2014 at 7:33 pm

  kur me prit episoden e radhes, te henen a ? ka dal pjesa e 7 ktu me perkthim jan vetem 3 🙁

 • xhek says:
  November 7, 2014 at 6:02 pm

  o plako kur do i nxjerresh episodet e tjera se na thave syt m???

 • nderimi says:
  November 12, 2014 at 6:22 pm

  EDHE SA ME PRIT EPIZODIN TJETER O NJERZ HAJDE MO SE MAROVA TU E PRIT QE 3 jav a ndoshta se keni mendjen me i qit epizodet tjera tregona bile ta dim qe me lyp najka tjeter a me prit ktu klm