Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Special ID (2013)

Nje polic futet i inflitruar ne nje bande mafiozesh te pameshirshem per te ndaluar bosin e tyre , por do zbulohet nga nje ish mik i tij femijerie dhe ai …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Special ID (2013)
  • Ervin Tufa says:
    February 1, 2014 at 1:48 pm

    super film

  • ardenis says:
    July 14, 2014 at 1:31 pm

    po ky filmiii pse spo me hapet dottt e km paree si te shikosh filminnn po se di pse spo me hapet filmiiiiiiiiiiii