Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Spiders (2013)

Pasi nje stacion hapesire i Rusise rrezohet nje New York , nje specie mereminge e re zbulohet dhe shume shpejte ajofillon te marre permasa gjidante.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Spiders (2013)
 • ervin says:
  December 8, 2013 at 6:47 pm

  i bukur
  cilesia dhe titrat xix fare
  [ 720p ]

 • arturo says:
  December 8, 2013 at 9:48 pm

  i vetmi film qe sme pelqeu eshte ky

 • elmedin says:
  December 13, 2013 at 9:11 am

  perkthim kot filmi shum i mire

 • afrim says:
  September 5, 2014 at 7:24 pm

  paskeni ngaterruar titrat me noj film tjeter sic duket