Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Stalingrad (2013)


Beteja e Stalingrad , beteja qe ndryshoi rrjedhen e Luftes se Dyte Boterore .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Stalingrad (2013)
 • koki says:
  January 25, 2014 at 8:14 pm

  Shume film i mire faleminderit stafi jeni te mrekullueshem
  vetem deshta tju pyes se kur do e hidhni serin e radhes se Sleepy Hollow se me eshte bere fiksim

  • Filma says:
   January 25, 2014 at 9:55 pm

   nga e henja mendohet 🙂

 • koki says:
  January 25, 2014 at 11:25 pm

  faleminderit admin per pergjigjen

 • tani says:
  January 27, 2014 at 11:16 pm

  e shef qe ti shofim filmat dhe ne pune.film i bukur ky

 • Ervin Tufa says:
  February 1, 2014 at 1:52 pm

  i bukur ja vlen

 • arif says:
  February 6, 2014 at 2:07 pm

  si mundem me pa ket filem,spo mundem me e shiqu asesi

 • ervin says:
  February 16, 2014 at 7:43 pm

  pershendetje perse nuk mund ta download.

 • aleks says:
  April 9, 2014 at 8:55 pm

  perse nuk shkarkohet filmi ,,linket dalin jash funksionit ????!!!

  • Filma says:
   April 9, 2014 at 9:07 pm

   LInkun e UPLOADED e ke online shkakoje nga aty !

 • aleks says:
  April 9, 2014 at 8:57 pm

  mundohuni te rrugulloni linket e shkarkimit flm …jeni super respekte

 • ledio says:
  July 15, 2014 at 12:31 pm

  sheqeri rregulloheni se po shofim lesh