The Little Prince (2015)

The Little Prince (2015) Me Titra Shqip Nje vajze e vogel jeton ne nje bote te madhe bashke me mamane e saj qe perpiqet qe vajza te jete gati per boten.Fqinji i saj Aviatori , e prezanton gocen ne nje bote te re , ku cdo gje eshte e mundur . Boten e Princit te vogel .

A little girl lives in a very grown-up world with her mother, who tries to make sure she is prepared for it. Her neighbor The Aviator, introduces the girl to an extraordinary world where anything is possible, the world of The Little Prince.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | Videomega | Openload | Netu | TheVideo

Shkarkoje nga: UptoBox | Filepup | Upfile

Tarzan (2013)

Tarzan dhe Jane Porter përballen me një ushtri mercenare dërguar nga Ceo i lig i Greystoke Energies , një njeri i cili mori përsipër kompaninë nga prindërit e Tarzan-së, pasi ata vdiqën në një aksident ajror.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Despicable Me 2 (2013)

Giu rekrutohet nga lidhja Anti-Horror , per ti ndihmuar te luftojne nje kriminel te ri super te lig.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | RapidGator | UptoBox | Uploaded

Escape from Planet Earth (2013)


Atronauti Scorch Supernova bie ne nje kurth kur i i pergjigjet nje thirrje per ndihme nga nje planet i larget dhe i rrezikshem.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | VideoWeed | NoVaMov | NowVideo | VidBull

Shkarkoje nga: Uploaded | Uploadic | DepositFiles

The Croods (2013)

Pas shkaterrimit te shpelles se tyre, nje familje shpellash detyrohet te kerkoje per nje shtepi tjeter zbuluar nje bote fantastike …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | FileBox | GingBing | NovaMov | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | Uploaded | Uploaded

Rise of the Guardians (2012)


Kur Shpirti i lige Pinch nis nej sulm ne toke, gardianet e pavdekshem mblidhen per te mbrojtur pafajesine e femijeve ne te gjithe boten.

IMDB Per Me teper Info

Passwordi eshte “Mars”

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | VideoWeed | FileBox | NovaMov

Shkarkoje nga: Uploadic | DepostiFiles