Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Tarzan (2013)

Tarzan dhe Jane Porter përballen me një ushtri mercenare dërguar nga Ceo i lig i Greystoke Energies , një njeri i cili mori përsipër kompaninë nga prindërit e Tarzan-së, pasi ata vdiqën në një aksident ajror.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Tarzan (2013)
 • IMmOrTaL says:
  May 23, 2014 at 1:43 pm

  Game Of Thrones ty

 • xheni says:
  May 25, 2014 at 6:54 pm

  xheni tgs

 • erlinda says:
  June 21, 2014 at 12:38 pm

  A mund te me trg kush se si hapen filmat ktu?

  • Filma says:
   June 21, 2014 at 12:43 pm

   Prsh Erlinda ! Kliko tek Linku psh FireDrive prit 20 sekonda dhe do ju dergoje tek linqet e filmit 🙂

 • erlinda says:
  June 21, 2014 at 12:48 pm

  ok sh flm 🙂

  • Filma says:
   June 21, 2014 at 12:50 pm

   me thuaj nese ke akoma probleme te te ndihmoj 😉

 • erlinda says:
  June 21, 2014 at 12:53 pm

  jo tani e gjeta saktesisht rrugen e duhur per te pare filmin… jeni sh te shpejt sh flm 🙂

 • otr says:
  September 29, 2014 at 8:24 pm

  a mund te hidhni nje video qe tregon se si mund te shihet filmi ju lutem