Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Terminator 3: Rise of the Machines (2003)


Terminator 3: Ringjallja e Roboteve .

Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij nga nje robot super i avancuar qe eshte derguar per ta vrare.

IMDB Per Me teper Info

Passwordi eshte “Mars”

Shikoje nga: PutLocker | VidBull | MovReel | AllMyVideos | UploadDc | VidTo

Shkarkoje nga: Netload | Uploadic | Uploaded

Comments