Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

That Awkward Moment

3 Shoke e gjejne veten ne situaten te cilen te gjithe e kalojme ne nje maredhenie dhe duhe tte vendosim “KU po shkon kjo lidhje” ?

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

That Awkward Moment
 • alehho says:
  April 29, 2014 at 11:49 am

  perkthimi nuk eshte drejt shum me vones po i vjen nuk po pershtattet ne fjak a mund ta rregulloni

  • Filma says:
   April 29, 2014 at 11:59 am

   ne rregull e ke tani 😉

 • edii says:
  April 29, 2014 at 7:37 pm

  a bon filmin Battledogs plz osht super filum

 • ardii says:
  April 30, 2014 at 1:41 pm

  pse sbon asni link gjith ktu i kom kqyr filmat tash pom qet te ni faqe url shortner

  • Filma says:
   April 30, 2014 at 3:21 pm

   Prit 20 sekonda sa te mbarojne sekondat te con tek linku ! Shikim te kendshem !

 • ardii says:
  April 30, 2014 at 1:42 pm

  leje krejt se e rregullova tani kisha nje extension qe sma lejonte flm