Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Piter Parker vazhdon që të zbuoj sekrete nga koorporata e mistershme Oskorp të cilët dergojne disa nga superkriminelet e tyre që ta heqin qafe me çdo kusht.

IMDB Per Me teper Info

FireDrive | SockShare | NosVideo | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Amazing Spider-Man 2 (2014)
 • Kryeministri says:
  July 27, 2014 at 4:17 pm

  nuk bejne linqet e shkarkimit

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 7:04 pm

   ca problemi te nxjerrin ? se nerregull jane !

 • engjull says:
  July 27, 2014 at 4:54 pm

  Qysh muna me instalu me ilivid amuni me qite wlla ju kom sheqer 1 tlutem edhe muni me ba me ILIVID si ta boni 1 je ni veq 1 jeni

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 7:04 pm

   se kuptoj kerkesen tende ! cfare kerkon saktesisht ?

 • Dardann says:
  July 27, 2014 at 5:56 pm

  Super sa e kshyra 🙂

  • noku says:
   July 27, 2014 at 6:29 pm

   ku e kshyreeee?

 • ardit says:
  July 27, 2014 at 6:27 pm

  si hapet filmi se nuk me del gje ???

 • Xhoi says:
  July 27, 2014 at 6:38 pm

  Error 404 not found…..

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 7:02 pm

   Ka qen problem momental me hostin !

 • Aaa says:
  July 27, 2014 at 7:43 pm

  404 Not Found
  The server can not find the requested page:

  55al.com/07/27.7.speedy.html (port 80)
  Please forward this error screen to 55al.com’s WebMaster.

 • Soni says:
  July 28, 2014 at 9:12 am

  nuk hapet sapo del ”Url Shortener” dalin sekondat duke u zbrit nuk hapen linqet per ta shikuar po del

  404 Not Found
  The server can not find the requested page:

  55al.com/07/27.7.speedy.html (port 80)
  Please forward this error screen to 55al.com’s WebMaster.

  • Soni says:
   July 28, 2014 at 9:17 am

   ej kontrollojeni adresen se nuk me hap as1 film dalin tgjith filmat si komenti lart .. mendova se kam prb me netin dhe provova add tjera per filma dhe mi hap

   • Filma says:
    July 28, 2014 at 9:34 am

    ka problem serveri ! Po punohet per ta rregulluar!

  • Filma says:
   July 28, 2014 at 9:35 am

   ka problem serveri ! Po punohet per ta rregulluar!

 • xhoni says:
  July 29, 2014 at 12:10 am

  JU LUMTE BRAVO SHEQRI JENI TE MBREKULLUSHEM DOJA TE KERKOJA NE QOFTESE MUND TE NXIRNI FILMIN 22 JUMP STRET

 • speci says:
  July 29, 2014 at 8:20 pm

  A usht ma mir me donwladu a me kqyr videon per me cilsi

  • Filma says:
   July 29, 2014 at 8:23 pm

   me e downloadu e me e shiku ne Tv te madh a super ! Po nese do e shikosh ne Laptop perdor NOSVIDEO te jep full cilesi + ta hap sa gjith ekrani laptopit vtm lere te mbushet pak se do net te mir !

 • Anonim says:
  July 30, 2014 at 11:52 pm

  cjane keto download-ime per gjys meee kot fare

  • Filma says:
   July 31, 2014 at 8:19 am

   Provo uploaded ! puna jon si website eshte te marrim titrat ti perkthejme ti ngjisim me filmi ti bejme upload dhe ti hedhim me pas se ke zgjedh ti per te shkarkuar pune tjeter !