Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Angriest Man in Brooklyn (2014)

Nje njeriu koprrac gabimisht i thuhet nga mjeku i tij qe ka vetem 90 minuta jete .Ai vendos te pajtohet me gruan , vellane dhe miqte ne ate pak kohe qe beson se i ka ngelur .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Angriest Man in Brooklyn (2014)
 • David says:
  July 12, 2014 at 3:25 pm

  Admin pse ska dal akoma seria tjeter e game of thrones
  është e shtune ora 17 e 30 !

  • Filma says:
   July 12, 2014 at 3:28 pm

   kam njoftuar ne fb do vonohet pak sot 🙂

 • asllani94 says:
  July 13, 2014 at 1:03 pm

  hahah peter dankle qe lun tek game of thrones