Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Berlin File (2013)

I ekspozuar gjate nje tregite te paligjshme armesh te shkuar keq ne Berlin , nje agjent fantazem i Korese se veriut e gjen veten ne kerkim nga hsume agjensi nderkombetare. A eshte tradhetuar ai nga e shoqja apo vendi i tij ? Ai duhet te pergatitet dhe te beje sakrificen finale. Nje film Aksion vertete i bukur qe ja vlen ta ndiqni :)!

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Berlin File (2013)
 • Filma24 says:
  January 30, 2014 at 6:35 pm

  Respekt admin , me pelqej qe emrin e perkthysve nuk e ke ndrruar, punë te palodhshme

  • Filma says:
   January 30, 2014 at 9:24 pm

   as nuk diskutohet ajo ! Kurre se heq emrin e perkthyesit !

   • Alban Krasniqi says:
    January 30, 2014 at 9:34 pm

    i madh je jeee një 1-sh fare 😛

 • Ervin Tufa says:
  February 1, 2014 at 1:49 pm

  film i papar fare