Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Expendables 3 (2014)

Barney dhe skuadra e tij, te njohur si “The Expendables”, bien ne konflikt me tregtarin e pameshirshem te armeve Conrad Stonebanks, bashke-themeluesi i Expendables , qe eshte i vendosur te shkaterroje skuadren.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

The Expendables 3 (2014)
 • reni says:
  July 29, 2014 at 10:37 am

  te papam jeni
  #1

 • baci says:
  July 29, 2014 at 10:55 am

  shum flm per kte film

 • fan says:
  July 29, 2014 at 1:17 pm

  ku muj me kshyr

 • niku says:
  July 29, 2014 at 1:18 pm

  pse nuk hapet

 • andi says:
  July 29, 2014 at 4:50 pm

  Jeni bo majmuna ju more para se mi qit nkino filmat pi qitni ju tregonani qet sekret 😛

 • Diti says:
  July 29, 2014 at 7:45 pm

  pasi po shpenzohen 20 sec po fillon prap nga e 100

  • Filma says:
   July 29, 2014 at 8:13 pm

   ndrro broser psh nga moxilla ne chrome ose e anasjellta !

 • saimon says:
  July 29, 2014 at 9:44 pm

  jeni njisha

 • David says:
  July 30, 2014 at 5:53 am

  Pse DEl 404 not Found

  • Filma says:
   July 30, 2014 at 9:18 am

   ku te del ?

 • toni says:
  July 30, 2014 at 7:45 am

  BRAWOOOOOO TE PARET E KENI HEDH!

 • Adriatik Alija says:
  July 30, 2014 at 8:04 am

  a ka far kualiteti a po me kallxon kush?

 • PRESIDENT says:
  July 30, 2014 at 1:18 pm

  Admin a munesh me qit naj link tjeter per me shkarku se kta linka qe i ke qit asnja spo bojkan e paskan qly filmin FLM.

 • bosi says:
  July 30, 2014 at 1:59 pm

  naj link tjeter admin munsisht per me shkarku se kta spo tbajn movrel munsisht

  • Filma says:
   July 30, 2014 at 2:01 pm

   dhe moovrel e ke me lart

 • bosi says:
  July 30, 2014 at 2:06 pm

  Nuk po ban me shkarku prap pe qet premium qit ma shum linka

 • speci says:
  July 30, 2014 at 7:44 pm

  a ka cilsi ma te madhe se 720p HD a veq qikjo usht !

  • Filma says:
   July 30, 2014 at 8:03 pm

   jo ska dhe kjo eshte 720P dvdScr !

 • Granit says:
  July 31, 2014 at 5:31 pm

  kur del filmi neighbors me titra ??

 • Granit says:
  July 31, 2014 at 5:31 pm

  kur del filmi neighbors me titra ??

 • leart says:
  August 4, 2014 at 8:43 am

  hej qysh me shkarku

  • Filma says:
   August 4, 2014 at 9:07 am

   provo filecloud !

 • joni says:
  August 8, 2014 at 6:09 pm

  pse spo bon ne firedrive bre?

  • Filma says:
   August 8, 2014 at 6:51 pm

   do jet fshir prandaj ke gjith ato linqe shikoje nga diku tjeter !

 • fatjon says:
  August 12, 2014 at 9:41 am

  nuk punon asnje liknk vlla,beni dicka sepse dua ta shikoj kete film

 • Fabiani says:
  August 24, 2014 at 6:08 pm

  Si mund ta shkarkojme??

 • homelaco says:
  September 1, 2014 at 3:24 pm

  qfar kualiteti ka filmi a mund te me tregoni psh 720p do ishte shum e mir

  • Filma says:
   September 1, 2014 at 11:32 pm

   ne post e ke te shkruar DVDSCR 720 p ke dhe rezulucionin aty !

 • qamili says:
  September 2, 2014 at 9:42 pm

  1sh fare qenka ky perkthysi

 • ardii says:
  September 20, 2014 at 1:36 pm

  qysh me i shkaruku filmat me utorrent