Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Fault in Our Stars (2014)

Hazel dhe Gus jane dy doleshente qe ndajne nje mendje, kan permbuzje per konvencionalen ,dhe dashurine e tyre qe i shpie ne nje udhetim. Marredheniea e tyre eshet dhe me e magjishme sepse Hazel ka proteza ne kembe , Gus ben shaka me kete, ata takohen dhe dashurohen ne nje grup mbeshtetje per kancerin.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Fault in Our Stars (2014)
 • uendi uendi shani says:
  August 25, 2014 at 12:47 pm

  Your comment…

 • Hamdi says:
  August 27, 2014 at 7:41 am

  a mund te postoni kete film eshte shum i mir Addicted 2014 https://www.youtube.com/watch?v=ZdZ0lUxunbA

 • Bardha says:
  August 27, 2014 at 9:55 am

  Shume film i bukur.. ju lutem postoni edhe kete film “Behaving Badly” 🙂

 • endrititt says:
  August 28, 2014 at 10:24 am

  Best movie ever
  Well done 🙂

 • Gresa says:
  September 1, 2014 at 8:55 am

  Shum film i bukur.eshte nje nder filmat me te mire qe kam pare ndonjeher.Ju lutem qe e vendosni edhe kete film ““Stuck in Love”

 • DeniS says:
  September 4, 2014 at 8:16 pm

  Super Film

 • leonel says:
  September 9, 2014 at 10:22 am

  a mund te di se si hapet filmi se kam kohe qe e provoj po nuk e hap dot

  • Filma says:
   September 9, 2014 at 12:07 pm

   Tek ky film psh e ke fare kollaj kliko tek linku psh Vidto dhe shiko filmin ! Me thuaj nese ke akoma probleme !

 • tina says:
  January 26, 2015 at 12:51 am

  Filmi qe te ben te qash te mendosh per jeten se si e ke dhe te falenderosh zotin per shendetin.