Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Ganzfeld Haunting (2014)

Ne nje bote ku e kaluara takon te tashmen dhe e tashmja humbet ne kohe 5 studente psikologjia humbasin ne nje eksperiment ESP.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: FireDrive |Sockshare | VidTo | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Ganzfeld Haunting (2014)
 • Besi says:
  February 17, 2014 at 8:34 pm

  Super Super Super Film

 • alban says:
  February 19, 2014 at 12:48 am

  njami,njami 😛

 • nora says:
  February 20, 2014 at 2:01 pm

  a bon me qit filmin oculus teaser pls pls

 • baki says:
  February 28, 2014 at 2:22 am

  mos hambasni kohen kot me kete filem nuk ja vlen ta shikoni