Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Godfather: Part III (1990)

Duke u perpjekur te legjitimoje bizneset e tij ne New Youk dhe Itali , Don Michael Corleone i cili po plaket tashme merr ne mbrojtje nje djale te ri .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

The Godfather: Part III (1990)
 • headd says:
  August 9, 2014 at 8:30 pm

  ADMin a munesh me tregu qysh me shiku ne tv/dvd kur e shkarkoj se nuk po qelet

  • Filma says:
   August 9, 2014 at 11:48 pm

   varet tek TV ose shikoji mir opsinet si rregull MP4/MKV TV i merr direkte !

 • erdis says:
  August 9, 2014 at 9:41 pm

  filmin Step Up All In nqose keni mundesi

 • Ervin Tufa says:
  August 20, 2014 at 4:24 pm

  super film

 • iliri says:
  September 24, 2014 at 10:15 pm

  perkthimi eshte skandaloz me pelqen si faqe dhe po te keni perkthyes me standarte te gjuhes shqipe do ishte shum me mire .
  Pshm “a do hash kaftjall me ne ” kaftjall ????!!!!

  • Filma says:
   September 25, 2014 at 9:07 am

   Nuk eshte e perkthyer nga perkthyesat e faqes ! titrat jane mare ne internet ne nje faqe teper serioze faji yne qe nuk i kemi kontrolluar 🙁 !