Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Hidden Child (2013)

“The Hidden Child” është i bazuar ne novel bestseller te Camilla Lackberg.
Prinderit e autores se sukseshme Erica Falcks vriten ne një aksident te dhunshem.
Pas disa muajsh nje njëri hyn ne jetën e Ericas duke pretenduar qe kanë te njejten nenë dhe ai ishte gjysmevellau i saj, gje te cilën ajo nuk e beson…me pas ajo kupton se nena e saj fshihte sekrete qe shumë njerëz donin ti mbanin fshehur.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Hidden Child (2013)
  • guest says:
    February 8, 2014 at 1:55 pm

    bravo per punen,vetem 1 kerkes kisha shikoni per nje serial i quajtur SHERLOCK i bbc po ben buje ne te gjith boten vetem ne nuk po i shohim nese keni mundesi ti nxirrni,,,dhe me vleresim shum te lart jan 9.2 imdb flm per mirkuptimin jeni me te miret