Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

Xhuxhet se bashku me Bilbo Baggins dhe Gandalfin , vazhdojne udhetimin per te marre Erebor ( atdheun e xhuxhave) i pushtuar nga Smaug. Bilbo Baggins ka akoma ne pronesi unazen magjike .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)
 • eri says:
  January 5, 2014 at 12:16 pm

  e kemi pa ket er burr po fusni arrown :/

 • David says:
  January 5, 2014 at 1:01 pm

  O burr ,ngadal sepse i merr koh adm… me perkthy ,nuk asht qebab me sill !!1

 • driton says:
  January 5, 2014 at 8:27 pm

  nese ka mundesi edhe pjesen tj me qit

  • Filma says:
   January 5, 2014 at 8:50 pm

   driton ky eshet film i 2013 i spao dale ne kinema pjesa tjeter nuk ka dale akoma :)!

 • toni-zh says:
  January 5, 2014 at 9:40 pm

  dritoni sigurishtë ka kërkuar pjesën e parë
  The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

 • Geri says:
  January 7, 2014 at 10:42 am

  A mund te perktheni The Bounty Hunter????

 • femi says:
  March 13, 2014 at 12:20 pm

  si mund ra shkarkoj sepse gjendet vetem ne Uploaded por dhe kjo nuk ben sepse file ka me shume se 1GB ose me sakt 1.36 Gb qe do te thot duhet te kesh premium account.

 • genti says:
  December 29, 2014 at 10:24 am

  po ketu nuk e shikon dot filmin asnje nga keto linket nuk e hapin filmin