Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Homesman (2014)

Nje Kauboi dhe nej grua pionere bashkohen per te derguar 3 gra te cmendura nga Nebraska ne Iowa .

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Homesman (2014)
  • Mondi says:
    September 25, 2014 at 7:31 pm

    ju lutem mund ta perktheni serialin “The Flash” eshte nje serial i bukur dhe merr pjes dhe aktori i serialit Arrow Stephen Amell dhe eshte po ne te njejtin rol Shigjeta… ju feleminderit per mirkuptimin…