Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Human Race

Veronika papritmas e gjen veten ne nje gare te pabesueshme. Rregullat jane keto : Nese ndaloni gjate gares , do vdisni , nese devijoni nga gara , do te vdisni… Shume vete do marrin pjese ne gare por vetem nje do e perfundojne…
Nje Film Horror qe shfaqet ne kinema ne Mars te 2014 EKSLUZivisHT per ju 🙂

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Human Race
 • gerta says:
  January 14, 2014 at 5:55 pm

  flm per kta filma horror

 • milot says:
  January 14, 2014 at 7:10 pm

  naj film prej qiti linku indijan mundshish 🙂

 • mefat says:
  January 17, 2014 at 6:57 am

  flm shum admina veq ju lutem a ka mundesi mej vendos filmat ne formatin AVI sikur si ish kan aj filmi i scott adkinsit ninja shadow sepse une i shkarkoj dhe i shikoj ne tv,me avi ska nevoj mej konvertu e m formate tjera po

 • Besi says:
  January 17, 2014 at 9:11 pm

  Super Super film ja vlen ta shikoni hallall staffi sa ma shum filma te till