Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Hunger Games (2013)

Katniss Everdeen dhe Peeta Mellark behen shenjestra e Kapitolitpasi fitorja e tyre ne Lojrat e Urise 74 ndez nje rebelim ne distrikte.

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Hunger Games (2013)
 • eri says:
  January 26, 2014 at 2:24 pm

  po me arrown ca po behet o vlla

 • Engjelli says:
  January 26, 2014 at 2:41 pm

  bravo … good job 🙂

 • donat says:
  January 26, 2014 at 5:10 pm

  tung stafi i juaj po beni ni pune te mrekullueshme deshta me ju pyet a mundeni ta vendosni serialin : the vamipre diaries , sezonin e 5

  • Filma says:
   January 26, 2014 at 5:12 pm

   flm :)! nuk kemi deshire te fillojme me seriale jo nag fillimi 🙁 ! nga 0 e kem ite pamundur ! me vjen keq

 • Ervin Tufa says:
  February 1, 2014 at 1:54 pm

  good work
  cilesia e ketij filmi me e mira se ne cdo web tjeter
  thanks

 • blablabla says:
  July 1, 2014 at 10:29 am

  Arrow edhe Sleepy Holloww???????
  pperrgjiigjjuni pleaseee :Kk

  • Filma says:
   July 2, 2014 at 8:54 am

   pergjigjen e ke tek seria e fundit e e te dy serialeve !

 • denisi says:
  August 23, 2014 at 1:02 pm

  ku muj me kqyr ket filem

 • denisi says:
  August 23, 2014 at 1:04 pm

  pres pergjigjije