Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Hungover Games

Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme ne laughlin, NV, djemt e hungover, bradley ed dhe zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që e kane humbur shokun e tyre, Doug, me ndihmen e effing dhe justmich, treshja shume e besueshme, ajo treshe duhet te pergaditet per te luftuar me kulturen e lojes hungover, ndersa ne ate loje jane te perfshire edhe grate e verteta te distriktit 8, dhe teddyn nga disktrikti i kukullave.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Hungover Games
 • mirgzon.r says:
  March 26, 2014 at 11:18 pm

  na falni amo keni bo ni gabim ktu ku e hedhni linkun per me shiku filmin youtub e keni hedh linkun e filmit freeze .

  • Filma says:
   March 26, 2014 at 11:25 pm

   flm migzon !e korigjuam