Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Island


NJe njeri arratiset pasi zbulon se ai eshte nje njeri i rritur atificialisht per pjese rezerve per nej qenie tjeter njerzore me shume para ! P oashtu jane dhe te gjtihe shoket e tij ne vendin qe ata e quajne e “ardhmja “.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator

Comments

The Island
  • Ervin Tufa says:
    January 23, 2014 at 2:04 pm

    i vjeter por i bukur