Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Key (1983)

Nje burre dhe nje grua zbulojne ditaret e njeri tjetrit qe i mbanin te fshehur duke i …

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Key (1983)
 • Prizrenasi says:
  June 24, 2015 at 8:18 am

  VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot
  UptoBox | RapidGator | Uploaded | NosUpload
  Asnjera nga keto spo e hap dhe spo e shkarkon keshtu qe….jo sheqeri por pelini.

  • Filma says:
   June 24, 2015 at 8:38 am

   ste kam faj une se sdi !dhe kur sdi pyet here tjeter !kliko tek “VISIT LINK” me te gjelbert e ke ne mes te faqes. Ja dhe foto qe te tregon se si http://i.imgur.com/2m1ZiDF.png