Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Lazarus Project (2008)

Nje ish-kriminel terhiqet nga jeta qe po bente dhe pa protur e gjen veten duke punuar ne nje instuticion psikiatrik.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Lazarus Project (2008)
  • Besi says:
    December 3, 2013 at 10:26 am

    Respekte Admin, qe paske postu film me Paul Walker, qe ta kujtojmë dhe ta njohim sa me mir, mua me eshte dhimbsur me gjith shpirt,keshtu qe per ata qe e kan njoft pak, ju sygjeroj qe ti shikojn filmat e tij,sepse ja vlen.
    Respekte Admin. Per Ty Shumm

    • Filma says:
      December 3, 2013 at 11:02 am

      Flm Besi ;)! Sa per info filmi eshte Full HD 1920*816 ! Shikim te kendshem !