Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Legend of Hercules (2014)

Historia Origjinale e heroit mitik grek. Tradhtuar nga njerku i tij, Mbreti, e mërgoi duke e shitur si skllavë për shkak të dashurisë së ndaluar, Hercules duhet të përdorë fuqit e tij të frikshme për të luftuar në rrugën e tij qe te ktheje mbrapa mbretërinë e tij të ligjshme.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Legend of Hercules (2014)
 • Taulant says:
  March 29, 2014 at 2:55 pm

  Ore pse me del keshtu kur selektoj te linqet per ta shikuar ehde per ta shkarkua ja si del: Oops! Google Chrome could not find 29.3.hercules.html
  Rregullojeni

  • Filma says:
   March 29, 2014 at 4:00 pm

   U rregullua!

   • Taulant says:
    March 29, 2014 at 4:27 pm

    Flm ju lumte

 • Dardi says:
  March 29, 2014 at 3:48 pm

  as mu spo me ban, linki so ka ban ose se kan ba upload filmin

  • Filma says:
   March 29, 2014 at 4:00 pm

   U rregullua!

 • besar says:
  March 29, 2014 at 9:34 pm

  Phishing

  • Filma says:
   March 29, 2014 at 9:37 pm

   shko mer varikars bo dhe kot sikur di dicka ! mos shaj kot po ik shko mso !

 • loni says:
  March 29, 2014 at 9:51 pm

  a esht ne HD apo nga kino?

  • Filma says:
   March 29, 2014 at 10:01 pm

   HD-RIP ! Rezulucioni 700×300 !

 • Taulant says:
  March 29, 2014 at 11:55 pm

  Ej popull pse nuk po kqyrni mi perkthy qit filem DIVERGJENT edhe mi postu sepse ish i votuar shume besoj edhe ty do te pelqeje vetem sa te ja shikosh trailerin

 • Taulant says:
  April 1, 2014 at 10:29 pm

  Permisojeni kualitetin kur te dal ne HD mos e vononi shume