Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Monuments Men

Nje Skuader e pazakonte gjate luftes se Dyte Boterore ka per detyre te shpetoje veprat e artit dhe tia riktheje ata pronareve te tyre.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Monuments Men
 • stivi says:
  May 4, 2014 at 10:39 am

  pershendetje !
  kur klikoj shikoje nga me shfaqet http://shortme.org/Xn40r dhe nuk e klikoj dot sepse eshte ne image linqet e filmave
  ju faleminderit

  • Filma says:
   May 4, 2014 at 11:53 am

   Prsh Stivi ! Duhet te presesh 20 sekonda te con vete tek linqet :)!

   • stivi says:
    May 4, 2014 at 6:34 pm

    Flm shume
    Komplimente per adresen

 • Bahri says:
  May 4, 2014 at 12:29 pm

  Shum mir jeni njeshi kur e jepni arrow season 2 episode 21,