Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Mortal Instruments: City of Bones (2013)


Kur mamaja e saj zhduket, Kleri Frei mëson se e ka prejardhjen nga një brez luftëtarësh që mbrojnë botën tonë nga demonët. Ajo bashkon forcat me të tjerët si ajo dhe niset për në Nju Jorkun tjetër të quajtur Bota e errët.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | UptoBox | Uploaded

Comments

The Mortal Instruments: City of Bones (2013)
 • klajd says:
  October 30, 2013 at 8:46 am

  asnje link per shkarkim nuk punon shume dobet vendosni naj link per shkarkim ne moivrel

  • Filma says:
   October 30, 2013 at 2:29 pm

   sapo e provova me nosupload punonte :S ! cili sta pa punuar ty ?

 • tris says:
  April 6, 2015 at 10:58 am

  Perse nuk punojne link-et per kete film