Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Purge: Anarchy (2014)

Nje Cift i ri perpiqen te mbijetojne ne rruge pasi makina ju prish disa ore perpara ” Spastrimit”

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Purge: Anarchy (2014)
 • Ervin Tufa says:
  September 29, 2014 at 10:10 am

  sa i shpejt qe je ber mer dak ….
  super film

 • Ervin Tufa says:
  September 29, 2014 at 10:10 am

  cilesia dhe titrat super

 • Ervin Tufa says:
  September 29, 2014 at 10:14 am

  shum flm ke publikuar aq shum filma saqe edhe un qe kam shumicen e kohes te lir spo mundem ti shikoj ….( Rrespekte )

  • Filma says:
   September 29, 2014 at 12:05 pm

   flm Ervin 🙂 kisha publikuar dhe nje dje po kishet dal nje problem em titrat iknin shpejt !

 • Bujar says:
  September 30, 2014 at 11:00 pm

  Sheqer dhe mjalt jeni ju 🙂

 • Lumi says:
  October 1, 2014 at 5:32 am

  Ju lutem Sleepy Hollow titroni epizoda e 2u dal jemi tu e prit me padurim

 • migjeni says:
  October 2, 2014 at 8:59 am

  pse nuk mundem ta shkarkoj filmin, posha klikoj tek linqet per shkarkim, me dergon te fillmi “Good People”?

  • Filma says:
   October 2, 2014 at 9:03 am

   shkarkoje me Uptobox !

 • babastars says:
  October 3, 2014 at 4:24 pm

  a ban filmin addicted 2014 plzzz munonu me hack najqysh se shum i mir esht