Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Raid 2 (2014)

Vetem pak kohe pas sulmit te pare , Rama shkon si infiltruar me kriminelat e Jakartes , per te ulur krimin dhe per te zbuluar policet e korruptuar.Filmi Aksion me i kerkuar i momentit.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Raid 2 (2014)
 • ultimo says:
  June 22, 2014 at 2:55 pm

  pse nuk hapet filmi

  • Filma says:
   June 22, 2014 at 3:14 pm

   ca problemi te nxjerr ? kliko tek linku psh firedrive prit 20 sekonda dhe do te coje tek linqet e filmit !

 • edon says:
  June 22, 2014 at 3:28 pm

  spo ban filmi diqka hiq spo ban po e qet file does not exist qishtu diqka

  • Filma says:
   June 22, 2014 at 3:39 pm

   ku ne cfare linku ta nxjerr ashtu ?

 • Ervin Tufa says:
  June 22, 2014 at 3:52 pm

  film kryeveper …..je i madh fare plako ….rrespekte

 • Ervin Tufa says:
  June 22, 2014 at 6:07 pm

  rrespekte edhe mjeshtrit *JURI* per perkthimin e ketij filmi

 • scam says:
  June 22, 2014 at 8:03 pm

  rren osht veq mi kliku mi reklama kastravecit

  • Filma says:
   June 22, 2014 at 8:35 pm

   Kur nuk di pyet o cun ! sme plas fare per klikimin tend se as 0.001 cent nuk konvertohet ! PER TE SHIKUAR FILMIN KLIKO TEK LINKU PERSHEMBULL FIREDRIVE PRIT 20 SEKONDA DHE TE DERGON TEK LINQET E FILMIT ! here tjeter pyet mos e trego veten injorant ! nuk eshte turp te pyesesh kur sdi !

   • The-King says:
    August 1, 2014 at 10:30 pm

    mos e vrit trrunin plako
    kosovaret kshu e kan nji dy rreklam rreklam
    filmi qeka perfekt 🙂 suksese

  • izmir says:
   June 22, 2014 at 11:22 pm

   http://www.firedrive.com/file/29192C614BEB81F8 qyre ku e ke ma ,shum mir asht punon e tana
   bravo admin!!

 • diki says:
  June 23, 2014 at 11:48 am
 • Plako says:
  June 23, 2014 at 4:22 pm

  bravo bravo bravo !!!

 • Arber says:
  June 23, 2014 at 10:00 pm

  valla be jeni legjenda a HALLALL

 • Ardian says:
  June 24, 2014 at 3:41 pm

  Admin , Faliminderit Shum per ket film ishte i perkryer , metvertet shum i bukur , na shperndaj ksi filma

 • Redjon says:
  June 25, 2014 at 1:56 pm

  File Removed ne firedriveF :/

  • Filma says:
   June 25, 2014 at 2:34 pm

   shikoje me sockshare :S

 • maggi says:
  July 3, 2014 at 7:59 pm

  E keni pjesen e par the raid