Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Rover (2014)

10 vite pas nje kolapsi ekonomik nje njeri ndjek personat qe i vodhen pasurine e tij te vetme , makinen ! Gjate rruges ai kap nje nga ” vellezerit ” hajdute dhe formojne nje lidhje jo te lehte gjate njekjes se te tjerve .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Rover (2014)