Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Secret Life of Walter Mitty (2013)

nje “enderrues me sy hapur” iken nga jeta e tij e merzitshme duke enderruar per nje jete te mbushur me aksion ,heroizma dhe romance.KUr puna e tij kercenohet ai fillon nje udhetim ne mbare globin qe do ja kaloje cdo gjeje qe ai kishte imagjinuar.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Secret Life of Walter Mitty (2013)
 • almira says:
  January 31, 2014 at 6:16 pm

  per ata qe kuptojne filmat psikologjik ishte film shume i bukur dhe i arrir faleminderit stafi vertete film i bukur

 • Geri says:
  January 31, 2014 at 8:40 pm

  Ju lumte per kete film……Po filmin Free Birds kur do e nxirrni?

  • Filma says:
   January 31, 2014 at 10:58 pm

   Se besoj se do e nxjerrim Geri :(!

 • kastriot says:
  August 18, 2014 at 4:12 pm

  qysh me e kqyr more ket film