Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Suspect (2013)

Dong-cheol, dikur agjent i forcave speciale në Korenë e Veriut, punon si shefer i një kryetari grupi. Por nuk zgjat shumë dhe ai behet i dyshuar për vrasjen a tij. Duke u ndjekur nga shteti, zbulohet se ai është duke kryer një mision personal…. kërkon për të gjetur një përgjegjës për vrasjen e gruas dhe të bijës së tij dhe…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Suspect (2013)
  • Ervin Tufa says:
    June 2, 2014 at 4:54 pm

    i papar