Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Texas Chainsaw

Pasi marrin me vete nje djalosh te ri te tramatizuar qe po bente pit-stop 5 shoke e gjejne veten te ndjekur nga nje vrases me sharre elektrike dhe familja e tij prej psikopatesh terrorizues.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Texas Chainsaw
 • Besi says:
  December 18, 2013 at 10:44 pm

  Super Super Film, ja vlen ta shikoni

 • ervin says:
  December 19, 2013 at 5:24 pm

  i bukur

 • turi says:
  December 22, 2013 at 5:59 pm

  super film shumë i bukur

 • turi says:
  December 22, 2013 at 6:00 pm

  a mund ta hidhni filmin fruitviale station 2013

 • turi says:
  December 22, 2013 at 6:01 pm

  fruitvale station 2013

  • Filma says:
   December 22, 2013 at 9:54 pm

   Do Mundohemi ta hedhim dhe ate film!