Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Unbearable Lightness of Being

Ne 1968 nje doktor cek me nje jete seksualae shume aktive njeh nje grua qe kerkon monogami …

**** Filmi rekomandohet mbi moshen tetembedhjete vjecare per shkak te permbajtjes !

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded | NosUpload

Comments

The Unbearable Lightness of Being
 • Prizrenasi says:
  July 13, 2015 at 4:13 pm

  As edhe nje i vetem link nuk hapet!As edhe kjo larte ne kete pamje.Athere,ku eshte qellimi?Qfar po mundoheni te na tregoni?

  • Filma says:
   July 13, 2015 at 4:14 pm

   linqet hapen zdi ti ! zgjidh linkun psh Vidto me pas kliko tek “VISIT LINK” me te gjelbert e ke ne mes te faqes. Ja dhe foto qe te tregon se si http://i.imgur.com/2m1ZiDF.png

   • Arjeta says:
    July 15, 2015 at 2:20 pm

    thot qe video eshte larguar ??

 • John says:
  August 7, 2015 at 7:00 pm

  how can i watch the movie ?