Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The White Storm (2013)

Nje Opercarion kunder Bosit te Droges ne Tailande shkaterron lavdine e nje skuadra kineze. Kryetari i saj humbet skuadren ne aksion dhe karrieren e tij , nje nder pjestaret me rendesishem …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

The White Storm (2013)
  • Ervin Tufa says:
    March 25, 2014 at 4:04 pm

    super film