Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Wolf of Wall Street (2013)

Bazuar ne historine e vertete te Jordan Belfort , qe ne ngritjen e tij si nje super pasanik duke bere nje jete te pasur ne rrezimin e tij ku perfshihen nga FBI per krim & korrupsion !

Vjen per ju ky filma me titra shqip me i kerkuari i momentin dhe me i vlersuari ! filmi ko Leonardo DiCaprio eshte nominuar per cmim Oskar dhe mendohet se do e fitoje ! Shikim te kendshem .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

The Wolf of Wall Street (2013)
 • limi says:
  January 19, 2014 at 3:01 pm

  shpresoj te jete film i mire sepse ka pas shume publicitet
  faleminderit përkthyesit dhe adminit vërtet meritoni respekt per punen qe beni faleminderit edhe njehere

  • Filma says:
   January 19, 2014 at 3:04 pm

   Po eshet vertete film i bukur 🙂 Te falenderojme dhe ne per Vlersimin 🙂

 • Evan says:
  January 19, 2014 at 3:19 pm

  Bravo!

 • bimi says:
  January 19, 2014 at 3:53 pm

  faleminderit soe na peskeni bere mbremjen e kendshme me kete film po iki te blej kokoska dhe do e shikoj ne mbremje me kenaqesi faleminderit stafi jeni me te miret per momentin .ju lumte.

  • Filma says:
   January 19, 2014 at 4:10 pm

   Shume faleminderit per Vlerzimin 🙂

 • besimi says:
  January 19, 2014 at 5:30 pm

  a mundeni me mtregu qysh mundem me kqyr filmin. Flm

  • Filma says:
   January 19, 2014 at 5:39 pm

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! ja ku ke dhe vidoen qe ta shpjegon nese ke akoma probleme http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DqCLO4owvO0

   • bebesi says:
    January 19, 2014 at 5:41 pm

    shume faleminderit..jeni te papare

 • kimi says:
  January 19, 2014 at 5:31 pm

  nje fjale thote shume zhurm per asgje mirpo kjo fjale nuk vlen per kete film te jashtzakonshem te Leonardo Di Caprios te gjitha fjalet ja paskan vlejtur faleminderit stafi vetem perpara jeni nr 1

 • hhhhh says:
  January 19, 2014 at 7:56 pm

  spo muj me e qel kerkun filmin

  • Filma says:
   January 19, 2014 at 8:41 pm

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! ja ku ke dhe vidoen qe ta shpjegon nese ke akoma probleme http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DqCLO4owvO0

 • besa says:
  January 19, 2014 at 8:51 pm

  Bravo stafi per keto filma t bukur,keta jane filma q ende jan neper kinema e ju na i sollet ketu kaq lehte,vazhdoni keshtu jeni ma t miret

 • ILIRI says:
  January 19, 2014 at 11:19 pm

  HALLALL DJEM FLM PREJ JUVE NA KNAQT ME FILMA

 • lion says:
  January 20, 2014 at 10:11 am

  pse

 • lion says:
  January 20, 2014 at 10:15 am

  pse duhet te kete kaq publicıtet nje fikm me kaq perversıtete se sa psh fılmi assault on wallstreet qe ju se kenı fare ne arkıven tuaj dhe eshte po aq real sa ky fılm qe publicıtetın e ka vetem per pervwrsıtetet.ju flm pormose pishnı doren

 • gjon says:
  January 21, 2014 at 3:13 pm

  hallall ja u befte zoti bravo rrespekte

 • xaku says:
  January 22, 2014 at 4:33 pm

  mund te me ndihmosh se film me shkon deri te minuta 24 e pastaj me nderpritet

  • Filma says:
   January 22, 2014 at 5:56 pm

   Me cfare hosti p oe shikon ? provo me Vidto dhe sdo kesh probleme :)!

 • xaku says:
  January 22, 2014 at 10:53 pm

  ok rrofsh se mu hap

 • ardian says:
  January 31, 2014 at 4:08 pm

  Pershendetje, shume film i mire dhe domethenes .
  Mund te me tregoni ku mund te kontaktoj me ju ?!
  Faleminderit

  • Filma says:
   January 31, 2014 at 5:03 pm

   Ardian po te dergoj email tek kjo adresa qe ke perdorur per koment!

 • Edonis says:
  February 2, 2014 at 12:42 am

  mfal a mundesh me ma jep naj link veq titra mi downlodu bre ? :/

  • Filma says:
   February 2, 2014 at 12:46 am
   • Edonis says:
    February 2, 2014 at 12:50 am

    o veq titrat pom vyn se filmin e kom mar me torrent ni kualitet pak ma tmir e thash a mundesh veq titrat me mi derug:/

    • Filma says:
     February 2, 2014 at 12:51 am

     me fal se ksiha lexuar mire ! me vjen keq titrat jane eksluzive smund ti shperndaj!

     • Edonis says:
      February 2, 2014 at 12:53 am

      aha, se i lypa neper webfaqet ku i qesin krejt titrat nkrejt gjuht e veq ngjuh shqipe spat :/ njs flm jaran

    • driton says:
     February 4, 2014 at 7:50 pm

     Edonis a mund te kontaktojm un dhe tii paksaa ?:?

 • Filma says:
  February 2, 2014 at 12:57 am

  ME vjen keq se nuk mund ti shperndaj 3 mije titra shume mund per ti perkthyer! Ti gjithmone mund ta shikosh/shkarkosh filmin nga kete! kualiteti me i mir ne qarkullim eshte ! sapo te dali HD do i behet update dhe ne hd!

 • juve says:
  February 5, 2014 at 12:26 am

  sqelet filmi askund

 • leon says:
  February 6, 2014 at 1:45 pm

  si ta download filmin nuk ben

 • RIAN says:
  February 9, 2014 at 3:13 pm

  As nuk shikohet , as nuk shkarkohet…

 • RIAN says:
  February 9, 2014 at 3:15 pm

  E ndoqa me vemendje linkun tuaj ne youtube por pa rezultat, ky dhe disa filma te tjere nuk shihen, jane offline te gjitha adresat e shikimit… Faleminderit..

  • Filma says:
   February 9, 2014 at 5:23 pm

   Prsh Rian sapo provova linkun VidTo online e ke !

 • Anonymous says:
  February 12, 2014 at 7:01 pm

  si mund ta shkarkoj?

 • aleks says:
  February 18, 2014 at 2:16 pm

  prsh
  a mund te me thoni se si mund ta shkarkoj kete filem.

 • virusi says:
  February 25, 2014 at 8:21 am

  nuk hapet ne putlocker si mund ta shoh?

  • Filma says:
   February 25, 2014 at 10:38 am

   Provo Vidto!

   • Name says:
    March 29, 2014 at 11:06 pm

    Your comment…