Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

The Wrath of Vajra (2013)

Perpara se Lindja te futej ne luften e dyte Boterore , nje kult Japonez i vdekjes i quajtur Hades perpiqeshin te pushtonin shpirterisht Kinen.Metoda e tyre duke mbytur shpirtin e femijeve te tyre…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | NosUpload

Comments

The Wrath of Vajra (2013)
 • arianit says:
  March 9, 2014 at 3:02 pm

  WOOOOOW qfar filmi bravo

 • th says:
  March 9, 2014 at 6:47 pm

  arrow ep 15 a do ta vendosni

 • neli says:
  March 9, 2014 at 8:18 pm

  ini me te miret…. respekte

 • Albankosova says:
  March 9, 2014 at 11:16 pm

  akoma ka adhurus te filmav karate a

 • eno says:
  March 10, 2014 at 1:21 pm

  ju lutem vendosni link shkarkimi dhe torrent. faleminderit.

 • Ervin Tufa says:
  March 11, 2014 at 4:07 pm

  super film

 • turi says:
  March 11, 2014 at 9:05 pm

  o admin qe ti japim like filmit vendose tek filmi pelqimin jo kur shkon per tek linku se atehre harrojm ne.se ju jeni faqa me e mir por don pak rregullime si pelqimet dhe ngjyra jo e bardh per mendimin tim