Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Third Person (2013)

Tre histori dashurie që përfshijnë tre çifte në tre qytete: Romë, Paris dhe Nju Jork.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Third Person (2013)
  • kimivision says:
    September 15, 2014 at 11:31 pm

    Pershendetje a mundet ndokush prej adminave te perktheje kete film “Extraction” shume shume filem fenomenal ishte.