Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Thor (2011) HD

I plotefuqishmi po arroganti Thor debohet nga Asgard dhe dwrgohet nw tokw . Shume shpejte ai do behet mbrojtesi i tyre me i madh .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | NosUpload | Uploaded

Comments

Thor (2011) HD
 • olsi says:
  November 8, 2013 at 9:53 pm

  pershendetje,kam nje video te nje dokumentari 19 minuta dhe me duhet ta titroj me titra ne shqip, a mund te ma merrni persiper ? titrat i kam ne word duhen vetem sa te vendosen.nese po sa kushton video eshte ne anglisht.

  • Filma says:
   November 8, 2013 at 10:02 pm

   Kontrollo email te kam kthyer pergjigje aty ;)!

 • ervin says:
  November 9, 2013 at 9:24 am

  super film …super cilesi…super titra
  good work ….thnx

 • Joana says:
  December 8, 2013 at 7:41 pm

  amazing movie 🙂 po thor the dark world kur do e hidhni?

  • Filma says:
   December 8, 2013 at 8:19 pm

   Sapo te dali pak me kualitet te mire ;)!