Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

To the Wonder (2012)


eil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e divorcuar e cila po rrit vajzën e saj 10-vjecare Tatianën në Paris.Të dashuruarit udhëtojnë drejt Mont St Michel, një ishull në afërsi me brigjet e Normandisë, dhe shijojnë mrekullinë e romancës së tyre të sapo gjetur. Neil bën një angazhim me Marinen, dhe e fton atë që të zhvendosen në vendlindjen e tij Oklahoma, së bashku me Tatianën. Neil fillon një punë si inspektor mjedisor dhe Marina e fillon jetën e saj të re në Amerikë me pasion dhe energji. Pas pak kohe në një raport të shkëlqyer, marrëdhenia e tyre ftohet. Marina gjen ngushëllim në shoqërinë e një tjetri të merguar, prifti katolik …. me mire shiko filmin sesa te lexosh 10 faqe perkthim 😛

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | VideoWeed | NowVideo | MovShare | NovaMov| VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | UpToBox | Uploaded

Comments