Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Tom yum goong 2 (2013)


Perseri Elefanti i Kam eshte rrembyer dhe ai do luftoje me kedo qe i del perpara ne rrugen per ta gjetur elefantin e tij .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Tom yum goong 2 (2013)
 • koki says:
  January 24, 2014 at 9:38 pm

  faleminderit se na knaqet se digitalbi dhe tringu çdo dite perserisin po ata filma kurse ju çdo dite nga nje apo dy filma te rinje urime suksese.Dhe patjeter nje falenderim te madhe.

  • Filma says:
   January 24, 2014 at 10:38 pm

   shume flm per vlersimin!

 • Behar says:
  January 24, 2014 at 10:34 pm

  Toni Zh je Ekstrem vllaqko na knaqet me kto filma tre bukur ama Mundesisht sa me shum Filma Indiski jan te papare je 1 Tooni vetem vazhdo kshtu

  • edos says:
   January 25, 2014 at 7:07 pm

   po qfar filma indiski be kush i kshyr ata 🙂 adm pun te pa lodhshem me ksi filma te bukuir

 • artan says:
  January 26, 2014 at 3:38 pm

  tung

 • durimm says:
  January 28, 2014 at 12:15 am

  me keet film e ki ni plus tmadh 🙂 ke bere pun tmir e kam prit ni film te tony jaa’s ktuu ::))

 • Ervin Tufa says:
  February 1, 2014 at 1:53 pm

  i papar

 • faton says:
  February 21, 2014 at 2:26 pm

  si mund ta hap filmin per ta shikur !!

 • festiim says:
  July 27, 2014 at 10:00 pm

  Pse mu nuk me bon askund as ne Vidto putlocker as kund si mund ti shikoj ju lute me trego admin <3 te lutem me trego a ka ndnje menyr tjeter te shikoj filmin apo duhet te instaloj diqka ?

 • Enea says:
  September 28, 2014 at 9:35 am

  o adm na gjeni pak ate filmin e herkulit me the rock.