Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Trap for Cinderella (2013)

Një vajzë e re e cila vuan nga humbja e kujtesës pasi i shpëtoi zjarrit ku humbi jetën mikja e saj e fëmijërisë, nis një rrugë plot vuajtje drejt shërimit.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | NosUpload

)

Comments

Trap for Cinderella (2013)
 • toto rina says:
  March 13, 2014 at 2:25 am

  stafi nese keni mundsi kta dy filma ian shum te vlersum dhe mendoj qe ja vlen ti perktheni gjithsesi ju vendsoni ,eshte vetem nje propozim

  • Filma says:
   March 13, 2014 at 10:34 am

   pa problem do i marrim parasysh :)!

   P.s: i fshiva linqet se na i kopjojne 😛

 • Besi says:
  March 13, 2014 at 2:53 pm

  Pershendetje, Nese kish pas mundesi me shiku pak ketë Serial dhe pastaj ta perktheni, sapo ka filluar eshte shum serial i bukur.
  http://www.imdb.com/title/tt3337194/