Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Unstoppable (2010)

Nje Tren mallrash teper i shpejte , pa pilot , po i drejtohet qytetit me shpejtesi te madhe nje inxhinier veteran dhe nje konduktur qe sapo kane filluar jane te vetmit qe mund te ndalojne katastrofen.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Unstoppable (2010)
 • ervin says:
  December 6, 2013 at 4:50 pm

  filmi me kryeveper qe kam par ndonjeher
  Quality: 720p

  Resolution: 1280*528 …jeni te papar stafi.

 • dona says:
  December 6, 2013 at 10:22 pm

  Bravo stafi film shume i bukur

 • fatlum says:
  December 7, 2013 at 9:05 am

  bravo ju koft faqja ma e mir jeni

 • reni says:
  December 14, 2013 at 9:39 am

  super film