Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Up (2009) Me Titra Shqip

Duke i lidhur mijera balona shtepise se tij , 70-vjacari Carl permgush enderren e tij per te shikuar egersine e Amerikes se jugut.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | RapidGator | UptoBox | Uploaded

Comments

Up (2009) Me Titra Shqip
 • andi says:
  February 15, 2014 at 2:51 pm

  nuk m hapet as1 nga filmat

 • aida says:
  June 2, 2014 at 4:12 pm

  si mund ta shkarkoj nje film ?

 • deniz says:
  June 7, 2014 at 6:43 am

  jepni ni filem si duhet tani jo gjysmen po dhe gjysmen jo

  • Filma says:
   June 7, 2014 at 9:46 am

   filmi eshte persmarit ! nese sdi ta shikosh kerko ndihm !

 • jani says:
  April 26, 2015 at 12:05 am

  Asnji link nuk ben per ta shikuar :/

 • Enis says:
  May 23, 2015 at 8:29 am

  o shoq un e shikova videon po kur hi te firedrive(putlocker) thot no playable resources edhe te sockshare te tjerat thot nuk ekziston