Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Waar (2013) Me Titra Shqip

Përpjekjet e forcave të sigurisë pakistaneze në luftën e tyre kundër terrorizmit dhe se si jeta e zyrtarëve të sigurisë ndikohet nga kjo lufte . Nje oficer ne pension rikthehet per te ruajtur Pakistanin nga nje sulm i madh terrorist .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Waar (2013) Me Titra Shqip
 • mirgzon says:
  August 23, 2014 at 1:42 pm

  flm per filmit ma tmirt jeni 😀

 • David says:
  August 23, 2014 at 2:28 pm

  A ka mundesi me perkthy filmin “White Bird in a Bizzard”,

 • peja says:
  August 24, 2014 at 10:28 am

  Mbare mr ju ardhe mos postoni filma qe jon rrena mbi rrena e qe nxisin urejtje ndaj vellezerve musliman. Qka rrejn induset ata qafira.

 • genti says:
  August 24, 2014 at 3:43 pm

  adm filim teen wolf eshte serlial sh i bukur

  • l says:
   August 25, 2014 at 8:53 am

   Tash a film a serial :P. hahaha

 • driloni says:
  September 7, 2014 at 12:40 pm

  nice film .Cfar lloj programi perdoret me vendosur titrrat posht ne filma

  • Filma says:
   September 7, 2014 at 12:50 pm

   avi recomp , any video converter

 • alkaid says:
  September 7, 2014 at 7:57 pm

  A shikohen ne telefon kto filma,se un spo di mi hap,cdo gje qe klikoj me hap playstore

  • Filma says:
   September 7, 2014 at 11:27 pm

   ta hap ate play store po prap e ke te hapur webin thjehst jepi back e shko te broseri prap ! Filmiat ne celular shikoji nga linku vidto :)!

 • egli says:
  December 15, 2014 at 4:19 pm

  eshte me titra ky film admin