Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Walk of Shame (2014)

“Walk of shame”, një komedi e mbushur me skena humori dhe që sjell në qendër të vëmendjes aktorët Elizabeth Banks, James Marsden dhe Gillian Jacobs. Ngjarjet e filmit tregojnë aventurën e një reporterje të re që synon të bëjë karrierë. Një natë e mrekullueshme por që shndërrohet në një makth të pazakontë kur Megan mbetet krejt papritur në mes të katër rrugëve, pa para, makinë apo telefon. Situata dramatizohet më shumë kur të gjitha rrëmujat ndodhin vetëm tetë orë para intervistës më të rëndësishme të punës.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments