Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

White House Down (2013)


Teksa bënte një tur me vajzën e tij në Shtëpinë e Bardhë, një polic hidhet në aksion për të shpëtuar vajzën e tij dhe presidentin nga një grup paraushtarakësh të armatosur rëndë .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | VideoWeed | NosVideo | MovShare | NovaMov| VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | UpToBox | Uploaded

Comments

White House Down (2013)
 • Toni says:
  February 7, 2015 at 1:56 pm

  Cfare be keto filma nuk leshohen fare o admin mutin ta dhifsha mu ne bith

  • Filma says:
   February 8, 2015 at 12:11 pm

   o te shkerdhefsha ropt ne pill ore mashkull kurve ! Mire qe sdi o kar me zile po do dhe te shash ! pyet si pyesin gjithe te tjeret ore robqir dhe merr pergjigje si njeri po do te shash ti se te kam faj une se te ka fal zoti injorant 24-karatsh !