Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Wild Card (2015)

Kur nje Badigard i LAs vegas me aftesi vdekjeprurese ka probleme me bigjozin dhe futet ne telashe me mafian , ai do beje nje loje te fundit … dhe eshte ti fitoje te gjitha ose te dale i humbur.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Wild Card (2015)