Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

World War Z (2013) Me Titra


Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | YouWatch | GingBing | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | Uploaded | UptoBox

Comments

World War Z (2013) Me Titra
 • ARDIAN says:
  August 28, 2013 at 1:11 pm

  Aiii, ja keni qi nanen tash me ket quallitet mut, ma mir me prit DvdRip, ose R5.

  • Filma says:
   August 28, 2013 at 9:34 pm

   me i miri ne qarkullik ska tjeter kur te dale do behet update ;)!